O nas

Co nas wyróżnia?

Cieszymy się Państwa zaufaniem od 2010 roku i stale dbamy o coraz lepszą jakość nauczania.

Organizujemy zajęcia konwersacyjne z native speakerem.

Kładziemy nacisk na kompleksowy rozwój wszystkich umiejętności językowych, głównie mówienia.

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, co zwiększa efektywność i komfort nauki języków obcych.

Wszystkie nasze sale są wyposażone w nowoczesne tablice interaktywne i inne pomoce multimedialne.

Prowadzimy zajęcia naukowe i matematyczne (Maths & Science) w języku angielskim, organizujemy warsztaty geograficzne, naukowe i kulturowe z udziałem native speakerów.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się kursy dla dzieci od lat 3, młodzieży i dorosłych.

Nasi lektorzy są wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie nauczania języków obcych. Nieustannie się szkolimy, zarówno na szkoleniach wewnętrznych jak i zewnętrznych, organizowanych głównie przez PASE (Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych). Jesteśmy członkami programu Pase Partnership for Quality.

Organizujemy liczne wydarzenia i warsztaty tematyczne oraz spotkania z kulturą z gośćmi z różnych krajów z całego świata, podczas których nie tylko ćwiczymy język i poznajemy nowe kultury, ale również kształtujemy pozytywne postawy wobec wielokulturowości.

Zajęcia w naszej szkole są połączeniem edukacji językowej i rozwoju umiejętności interpersonalnych ucznia. Kładziemy nacisk na ćwiczenie pamięci, koncentracji i kreatywnego myślenia, jak również sztukę autoprezentacji.

Stawiamy na jakość i współpracujemy z cenionym na całym świecie Wydawnictwem Cambridge. Książki tego wydawnictwa są kompatybilne z egzaminami Cambridge, dzięki czemu nasi uczniowie mają możliwość przystąpienia do certyfikatów językowych.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze zajęcia były nietuzinkowe, angażujące i ciekawe, wspierane najnowszymi technologiami, grami językowymi oraz materiałami tworzonymi przez nasz zespół.

Posiadamy do Państwa dyspozycji bibliotekę, składającą się ze zbioru ponad 1000 książek na różnych poziomach zaawansowania językowego.

Korzystamy z dziennika elektronicznego, w którym nasi kursanci znajdą szczegółowe informacje dotyczące zajęć, prac domowych, płatności oraz kontakt z lektorem prowadzącym kurs.

Oprócz angielskiego uczymy 7 innych języków: hiszpański (zarówno latynoamerykański jak i europejski), rosyjski, niemiecki, włoski, ukraiński, czeski, francuski i włoski

Nasz personel

Magdalena, właściciel szkoły, lektor, opiekun metodyczny

Ukończyła Katedrę Języków Specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Lektor języka angielskiego z 15- letnim doświadczeniem. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów metodycznych i managerskich.

Od lat przygotowuje dzieci i młodzież do certyfikatów językowych. W czasie wolnym dużo czyta. Nieustanny rozwój osobisty i rozwój firmy są dla niej priorytetem. Interesuje się coachingiem i psychologią pozytywną.

Ada, lektor języka włoskiego, rosyjskiego oraz angielskiego

Absolwentka wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Tłumaczenia Specjalistyczne. W ramach programu Erasmus+ studiowała na Università di Verona we Włoszech. Język rosyjski szlifowała podczas delegacji, takich jak WFYS w Sochi, czy Forum Baikal. W 2018 roku mieszkała na greckiej wyspie Korfu, gdzie pracowała jako rezydent i pilot wycieczek.

Prowadzi instagram @ada_gorczynska, na którym dzieli się relacjami ze swoich podróży.

Roberto – nauczyciel hiszpańskiego (latynoamerykańskiego) i angielskiego

Wykształcony nauczyciel pochodzący z USA (Stan Texas). Zwiedził wiele miejsc na świecie pracując jako wolontariusz. Za swoją (drugą) ojczyznę wybrał Polskę, w której mieszka już 13 lat.

W wolnym czasie czyta i pisze książki, uprawia sporty na świeżym powietrzu.

Marta, wykwalifikowany lektor języka angielskiego

Absolwentka Amerykanistyki. Umiejętności językowe i zawodowe szlifowała podczas długiego pobytu w Londynie, gdzie ukończyła dwustopniowy kurs tłumacza środowiskowego (Community Interpreting) w Waltham Forest Adult Learning Service oraz pracowała jako nauczyciel prowadzący w Polskiej Szkole w Enfield (Polish School in Enfield).

Gdyby nie została nauczycielem, związałaby swoje życie zawodowe ze swoją drugą pasją: sportem!

Anna, lektor, tłumacz, podróżniczka

Kształciła się w zakresie tłumaczeń specjalistycznych i metodyki nauczania języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie i dodatkowe uprawnienia w zakresie zarządzania, HR, marketingu, coachingu, inspirowania i motywowania jednostek i zespołów zdobyła na Yale University, University of California, University of Michigan, University of Virginia, University of Minnesota, City University of New York.

W czasie wolnym czyta amerykańskie powieści, trenuje, gotuje potrawy z różnych zakątków świata i przygotowuje materiały edukacyjne. Swoje liczne podróże opisuje na blogu, na który serdecznie zapraszamy: www.facebook.com/wyjechalamzarazwracam/.

Prowadzi również bloga metodycznego pod adresem atebiuro.wordpress.com

Agnieszka, lektor języka angielskiego

Jako nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Kontakt z uczniami (w każdym wieku) pozwala jej lepiej poznać ludzi, ich potrzeby i możliwości, a przez to modyfikować metody i techniki nauczania; nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach metodycznych, konferencjach, warsztatach i projektach w zakresie języka obcego i rozwoju osobistego; uwielbia podróżować, czytać (zwłaszcza szwedzkie kryminały), oglądać romantyczne komedie, bliska jest jej filozofia “hygge”.

Monika, nauczyciel dyplomowany i lektor języka angielskiego 

Magister filologii angielskiej o specjalności translatorskiej w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. W latach 2003-2006 studentka filologii angielskiej w Instytucie Neofilologii w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej (studia I stopnia). W latach 2007-2009 studentka filologii angielskiej na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Informatyki w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (studia II stopnia). Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji poświęconych nauczaniu języka angielskiego. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Doskonalenie Kompetencji Wychowawczych.

Nauczyciel z zamiłowania. Nauczanie to w jej rodzinie tradycja – jej dziadek w zawodzie nauczyciela pracowal 50 lat. Prowadził tajne nauczanie dzieci w czasie okupacji niemieckiej.

Femi Akindele, native speaker

Inżynier, Coach i doradca kadry managerskiej w licznych korporacjach międzynarodowych w Warszawie. Z zamiłowania szkoleniowiec i instruktor języka angielskiego. Jego największa pasja to tenis. Lubi dobrą kuchnię i szybkie samochody. Zawsze się uśmiecha i przekazuje pozytywną energię wszystkim dookoła.

Mateusz, lektor z antypodów

Jego przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się 20 lat temu na antypodach. Po 13 latach szkoły, studiów i pracy w Australii, przywiózł bagaż doświadczeń językowo kulturowych do Polski po czym rozpoczął pracę lektora. Obecnie aktywnie rozwija swoje kompetencje a swój zawód łączy z pasją uczenia innych.

Jako lektor stawia na komunikację i dobry kontakt z uczniem. Bogate i różnorodne doświadczenie pozwala mu na elastyczność i jak najlepsze dostosowanie zajęć pod potrzeby ucznia. Sport, podróże i gry planszowe wypełniają jego wolny czas.

Ania, lektor hiszpańskiego

Jej przygoda z językiem zaczęła się w samym sercu Hiszpanii, w Madrycie. Mieszkała tam ponad 5 lat i tam nauczyła się języka. Po powrocie do Polski rozpoczęła studia na wydziale filologii hiszpańskiej.

Jej pasją jest przede wszystkim literatura hiszpańska i latynoamerykańska, ale również kultura, sztuka, muzyka i kinematografia krajów hiszpańskojęzycznych. Swoją pasją stara się zarażać wszystkich w jej otoczeniu.

Ola, lektorka i nauczycielka angielskiego

Język angielski jest w jej życiu odkąd tylko pamięta. Była nim otoczona od najmłodszych lat, dlatego Filologia angielska, którą ukończyła na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu była naturalnym wyborem. Obecnie rozwija swoją wiedzę oraz umiejętności na studiach magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Na swoich zajęciach zwraca uwagę, aby dzieci już od pierwszych lekcji były, tak jak ona w ich wieku, otoczone językiem angielskim i mogły go przyswajać w jak największej ilości i w jak najciekawszy dla nich sposób. Wykorzystuje do tego to, co maluchy lubią najbardziej czyli, gry językowe, zabawy ruchowe czy wspólne śpiewanie, a wszytko to w języku ojczystym Szekspira.

Wioleta, nauczycielka

Uczyła się w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. Brała udział w licznych szkoleniach, kursach oraz webinariach, gdzie pogłębiała swoją wiedzę na temat uczniów oraz metod nauczania. Nabytą wiedzę wykorzystuje na swoich zajęciach.

Swój czas wolny poświęca na swoje zainteresowania – czytanie książek, uprawianie sportów oraz gotowanie.

Malwina, nauczycielka niemieckiego , surferka i przyszły architekt

Studentka lingwistyki stosowanej na UW ze specjalnością niemiecki i angielski oraz architektury ,mieszkała i uczyła się w Niemczech przez 3 lata. Jej największa pasja to windsurfing która pozwala zwiedzać niesamowite miejsca, poznawać ludzi i szlifować języki. Uczy i udziela korepetycji od 2 lat.

Nasz personel

Magdalena, właściciel szkoły, lektor, opiekun metodyczny

Ukończyła Katedrę Języków Specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Lektor języka angielskiego z 15- letnim doświadczeniem. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów metodycznych i managerskich.

Od lat przygotowuje dzieci i młodzież do certyfikatów językowych. W czasie wolnym dużo czyta. Nieustanny rozwój osobisty i rozwój firmy są dla niej priorytetem. Interesuje się coachingiem i psychologią pozytywną.

Ada, lektor języka włoskiego, rosyjskiego oraz angielskiego

Absolwentka wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Tłumaczenia Specjalistyczne. W ramach programu Erasmus+ studiowała na Università di Verona we Włoszech. Język rosyjski szlifowała podczas delegacji, takich jak WFYS w Sochi, czy Forum Baikal. W 2018 roku mieszkała na greckiej wyspie Korfu, gdzie pracowała jako rezydent i pilot wycieczek.

Prowadzi instagram @ada_gorczynska, na którym dzieli się relacjami ze swoich podróży.

Roberto – nauczyciel hiszpańskiego (latynoamerykańskiego) i angielskiego

Wykształcony nauczyciel pochodzący z USA (Stan Texas). Zwiedził wiele miejsc na świecie pracując jako wolontariusz. Za swoją (drugą) ojczyznę wybrał Polskę, w której mieszka już 13 lat.

W wolnym czasie czyta i pisze książki, uprawia sporty na świeżym powietrzu.

Marta, wykwalifikowany lektor języka angielskiego

Absolwentka Amerykanistyki. Umiejętności językowe i zawodowe szlifowała podczas długiego pobytu w Londynie, gdzie ukończyła dwustopniowy kurs tłumacza środowiskowego (Community Interpreting) w Waltham Forest Adult Learning Service oraz pracowała jako nauczyciel prowadzący w Polskiej Szkole w Enfield (Polish School in Enfield).

Gdyby nie została nauczycielem, związałaby swoje życie zawodowe ze swoją drugą pasją: sportem!

Anna, lektor, tłumacz, podróżniczka

Kształciła się w zakresie tłumaczeń specjalistycznych i metodyki nauczania języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie i dodatkowe uprawnienia w zakresie zarządzania, HR, marketingu, coachingu, inspirowania i motywowania jednostek i zespołów zdobyła na Yale University, University of California, University of Michigan, University of Virginia, University of Minnesota, City University of New York.

W czasie wolnym czyta amerykańskie powieści, trenuje, gotuje potrawy z różnych zakątków świata i przygotowuje materiały edukacyjne. Swoje liczne podróże opisuje na blogu, na który serdecznie zapraszamy: www.facebook.com/wyjechalamzarazwracam/.

Prowadzi również bloga metodycznego pod adresem atebiuro.wordpress.com

Agnieszka, lektor języka angielskiego

Jako nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Kontakt z uczniami (w każdym wieku) pozwala jej lepiej poznać ludzi, ich potrzeby i możliwości, a przez to modyfikować metody i techniki nauczania; nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach metodycznych, konferencjach, warsztatach i projektach w zakresie języka obcego i rozwoju osobistego; uwielbia podróżować, czytać (zwłaszcza szwedzkie kryminały), oglądać romantyczne komedie, bliska jest jej filozofia “hygge”.

Monika, nauczyciel dyplomowany i lektor języka angielskiego 

Magister filologii angielskiej o specjalności translatorskiej w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. W latach 2003-2006 studentka filologii angielskiej w Instytucie Neofilologii w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej (studia I stopnia). W latach 2007-2009 studentka filologii angielskiej na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Informatyki w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (studia II stopnia). Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji poświęconych nauczaniu języka angielskiego. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Doskonalenie Kompetencji Wychowawczych.

Nauczyciel z zamiłowania. Nauczanie to w jej rodzinie tradycja – jej dziadek w zawodzie nauczyciela pracowal 50 lat. Prowadził tajne nauczanie dzieci w czasie okupacji niemieckiej.

Femi Akindele, native speaker

Inżynier, Coach i doradca kadry managerskiej w licznych korporacjach międzynarodowych w Warszawie. Z zamiłowania szkoleniowiec i instruktor języka angielskiego. Jego największa pasja to tenis. Lubi dobrą kuchnię i szybkie samochody. Zawsze się uśmiecha i przekazuje pozytywną energię wszystkim dookoła.

Mateusz, lektor z antypodów

Jego przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się 20 lat temu na antypodach. Po 13 latach szkoły, studiów i pracy w Australii, przywiózł bagaż doświadczeń językowo kulturowych do Polski po czym rozpoczął pracę lektora. Obecnie aktywnie rozwija swoje kompetencje a swój zawód łączy z pasją uczenia innych.

Jako lektor stawia na komunikację i dobry kontakt z uczniem. Bogate i różnorodne doświadczenie pozwala mu na elastyczność i jak najlepsze dostosowanie zajęć pod potrzeby ucznia. Sport, podróże i gry planszowe wypełniają jego wolny czas.

Ania, lektor hiszpańskiego

Jej przygoda z językiem zaczęła się w samym sercu Hiszpanii, w Madrycie. Mieszkała tam ponad 5 lat i tam nauczyła się języka. Po powrocie do Polski rozpoczęła studia na wydziale filologii hiszpańskiej.

Jej pasją jest przede wszystkim literatura hiszpańska i latynoamerykańska, ale również kultura, sztuka, muzyka i kinematografia krajów hiszpańskojęzycznych. Swoją pasją stara się zarażać wszystkich w jej otoczeniu.

Ola, lektorka i nauczycielka angielskiego

Język angielski jest w jej życiu odkąd tylko pamięta. Była nim otoczona od najmłodszych lat, dlatego Filologia angielska, którą ukończyła na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu była naturalnym wyborem. Obecnie rozwija swoją wiedzę oraz umiejętności na studiach magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Na swoich zajęciach zwraca uwagę, aby dzieci już od pierwszych lekcji były, tak jak ona w ich wieku, otoczone językiem angielskim i mogły go przyswajać w jak największej ilości i w jak najciekawszy dla nich sposób. Wykorzystuje do tego to, co maluchy lubią najbardziej czyli, gry językowe, zabawy ruchowe czy wspólne śpiewanie, a wszytko to w języku ojczystym Szekspira.

Wioleta, nauczycielka

Uczyła się w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych. Brała udział w licznych szkoleniach, kursach oraz webinariach, gdzie pogłębiała swoją wiedzę na temat uczniów oraz metod nauczania. Nabytą wiedzę wykorzystuje na swoich zajęciach.

Swój czas wolny poświęca na swoje zainteresowania – czytanie książek, uprawianie sportów oraz gotowanie.

Malwina, nauczycielka niemieckiego , surferka i przyszły architekt

Studentka lingwistyki stosowanej na UW ze specjalnością niemiecki i angielski oraz architektury ,mieszkała i uczyła się w Niemczech przez 3 lata. Jej największa pasja to windsurfing która pozwala zwiedzać niesamowite miejsca, poznawać ludzi i szlifować języki. Uczy i udziela korepetycji od 2 lat.

Kontakt

Szkoła Językowa BEST
ul. Traugutta 2b
06-100 Pułtusk

tel. 661971789

e-mail: szkola.jezykowabest@poczta.onet.pl

Nr konta do wpłat: 08 1240 5309 1111 0010 2011 4371

NIP: 5681533785