Kursy

Kurs dla dzieci w wieku 3-6 lat

Uczymy poprzez zabawę, muzykę i ćwiczenia ruchowe. Skupiamy się na rozwoju umiejętności językowych, głównie mówienia. Pracujemy również nad rozwojem sprawności sensoryczno – motorycznych, zapamiętywania, kreatywności i logicznego myślenia.

Kurs dla uczniów w wieku 7-12 lat

To intensywny, ambitny kurs językowy, na którym skupiamy się nad rozwijaniem umiejętności językowych, szczególnie mówienia. Zdobywamy wiedzę z różnych dziedzin nauki w języku angielskim. Dzięki licznym projektom uczymy się umiejętności pracy w grupie, autoprezentacji i innych umiejętności XXI wieku. Kurs częściowo odbywa się na platformie internetowej.

Kurs jest kompatybilny z egzaminami Cambridge. Uczniowie mają możliwość przystąpienia do certyfikatów YLE, KET i PET.

Kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych

Kursy skierowane do uczniów przygotowujących się do egzaminów szkolnych (ósmoklasisty, maturalnego) oparte są na kompleksowym kształtowaniu umiejętności testowanych. Przygotowują nie tylko do formatu danego egzaminu, ale również uczą zarządzania czasem, autoprezentacji i radzenia sobie ze stresem przedegzaminacyjnym.

Kursy dla młodzieży

To ambitny, intensywny kurs językowy. Oprócz umiejętności językowych, kształtujemy w naszych uczniach holistyczne podejście do edukacji – rozwijamy w nich krytyczne i logiczne myślene, zachęcamy do refleksji na temat wartości i budujemy pewność siebie. Kurs jest kompatybilny z egzaminami Cambridge KET, PET i FCE.

SCIENCE&MATHS czyli zajęcia naukowo-matematyczne po angielsku!

Kurs oparty na eksperymentach, doświadczeniach i projektach. Uczymy się o otaczającym nas świecie w języku angielskim! Ćwiczymy umiejętności rozwiązywania zagadnień matematycznych i stosowania matematyki w życiu codziennym. Stosujemy materiały, które pojawiają się na zajęciach matematyki w najlepszych szkołach na świecie. Z nami poszerzysz swoją wiedzę naukową, matematyczną i językową w przyjemny sposób!

Kursy konwersacyjne

Od początku działania szkoły dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie mieli kontakt z żywym językiem angielskim. Gościnnie w naszej szkole pojawiali się native speakerzy z różnych krajów anglojęzycznych, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Od roku szkolnego 2018/2019 w naszej ofercie na stałe zawitał kurs uzupełniający – konwersacje z native speakerem!

Dlaczego warto z nich skorzystać? Zajęcia z native speakerem to stworzenie sytuacji podobnej do pobytu za granicą. Ucząc się z polskim lektorem możemy w razie niezrozumienia porozumieć się po polsku, na lekcji z native speakerem nie da się „pójść na łatwiznę”. Musimy wykorzystać całą posiadaną wiedzę w praktyce, aby się porozumieć, co jest niezwykle mobilizujące.

U uczniów mających kontakt z native speakerami lub przebywających w środowisku międzynarodowym zauważa się znaczną poprawę wymowy i intonacji, dzięki kontaktowi z autentycznym akcentem mieszkańców różnych krajów anglojęzycznych. Ponadto wyostrzeniu ulega zmysł słuchu i szybka mowa obcokrajowców nie stanowi problemu. Następuje również przełamanie bariery przed mówieniem, a z każdym kolejnymi konwersacjami uczeń wzbogaca swoją wiedzę o nowe zwroty, konteksty w jakich się je stosuje oraz zgłębia znajomość języka potocznego, którego nie znajdziemy w podręcznikach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

10 + 12 =

Kontakt

Szkoła Językowa BEST
ul. Traugutta 2b
06-100 Pułtusk

tel. 661971789

e-mail: szkola.jezykowabest@poczta.onet.pl

Nr konta do wpłat: 08 1240 5309 1111 0010 2011 4371

NIP: 5681533785