O nas

KIM JESTEŚMY?

Szkoła Językowa Best to miejsce tworzone przez wykwalifikowanych lektorów z pasją, którzy każdego dnia zabierają dzieci i młodzież na ekscytującą przygodę z językami obcymi, a dorosłych przenoszą do świata podróży i biznesu. Naszą misją jest szerzenie wielokulturowości i przygotowywanie do życia w środowisku wielonarodowym oraz rozwój osobisty, który otwiera nowe możliwości przed każdym, kto posługuje się więcej niż jednym językiem.


JAK DZIAŁAMY? 

W kompleksowy sposób dbamy o rozwój umiejętności językowych, interpersonalnych, a także ćwiczymy pamięć i koncentrację. Kształtujemy umiejętności kreatywnego myślenia, rozwijamy wyobraźnię i wykorzystujemy różne dziedziny nauki w uczeniu języków obcych. Organizujemy spotkania z kulturą krajów z różnych krańców świata, podczas których kształtujemy pozytywne postawy wobec wielokulturowości. Stawiamy na jakość i współpracujemy z cenionym na całym świecie Wydawnictwem Cambridge!


CZEMU WARTO INWESTOWAĆ W JĘZYKI OBCE I ROZWÓJ OSOBISTY? 

Udowodniono naukowo, że osoby wielojęzyczne odznaczają się wyższym ilorazem inteligencji, są skłonne do zmian i szybko adaptują się w nowych warunkach, a także odznaczają się umiejętnościami przywódczymi, dzięki czemu szybciej osiągają wyznaczone cele. Naukowcy podkreślają również, że mózg dziecka, które od okresu niemowlęctwa ma kontakt z więcej niż jednym językiem rozwija się szybciej, a dziecko wykazuje większe możliwości poznawcze niż rówieśnicy.