NOWOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019!

Konwersacje z Native Speakerem (1x w tygodniu; 50-60 minut)


Od początku działania szkoły dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie mieli kontakt z żywym językiem angielskim. Gościnnie w naszej szkole pojawiali się native speakerzy z różnych krajów anglojęzycznych, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Od roku szkolnego 2018/2019 w naszej ofercie na stałe zawita kurs uzupełniający – konwersacje z native speakerem!

Dlaczego warto z nich skorzystać? Zajęcia z native speakerem to stworzenie sytuacji podobnej do pobytu za granicą. Ucząc się z polskim lektorem możemy w razie niezrozumienia porozumieć się po polsku, na lekcji z native speakerem nie da się „pójść na łatwiznę”. Musimy wykorzystać całą posiadaną wiedzę w praktyce, aby się porozumieć, co jest niezwykle mobilizujące.

U uczniów mających kontakt z native speakerami lub przebywających w środowisku międzynarodowym zauważa się znaczną poprawę wymowy i intonacji, dzięki kontaktowi z autentycznym akcentem mieszkańców różnych krajów anglojęzycznych. Ponadto wyostrzeniu ulega zmysł słuchu i szybka mowa obcokrajowców nie stanowi problemu. Następuje również przełamanie bariery przed mówieniem, a z każdym kolejnymi konwersacjami uczeń wzbogaca swoją wiedzę o nowe zwroty, konteksty w jakich się je stosuje oraz zgłębia znajomość języka potocznego, którego nie znajdziemy w podręcznikach.

Nasze zajęcia poprowadzi native speaker współpracujący z Cambridge, który swoją osobowością i uśmiechem pomoże każdemu przełamać wszelkie bariery językowe i przeprowadzi Państwa przez kolejne etapy nauki prowadzące do biegłości językowej.

Kim jest? Możemy tylko zdradzić, że zaufali mu prezesi wielkich warszawskich korporacji i firm międzynarodowych, gdzie na co dzień szkoli kadrę nie tylko w zakresie języka angielskiego, ale również coachingu, przygotowując ich do konferencji i pracy w środowisku wielokulturowym. Poznacie go już we wrześniu!SCIENCE, czyli nauki przyrodnicze po angielsku! (1x w tygodniu; 50 minut)

Kurs skierowany do uczniów zafascynowanych naukami przyrodniczymi oparty na eksperymentach, doświadczeniach i projektach. Zajęcia prowadzone są zarówno w salach wyposażonych w sprzęt interaktywny, jak i poza murami szkoły, bowiem będziemy obserwować i badać otaczający nas świat jak na naukowców przystało!MATHS, czyli matematyka po angielsku! (1x w tygodniu; 50 minut)

Kurs skierowany do uczniów zainteresowanych matematyką, w którym ćwiczymy umiejętności rozwiązywania zagadnień matematycznych i stosowania matematyki w życiu codziennym. Stosujemy materiały, które pojawiają się na zajęciach matematyki w najlepszych szkołach na świecie. Z nami poszerzysz swoją wiedzę matematyczną i językową w przyjemny sposób!